0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار BOOM کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
Africa Cup of Nations, Group B
Nigeria
۱
۰
Guinea
Finished
۱۹:۰۰
International Clubs
AFC Champions League, Knockout stage
Ulsan Hyundai
۰
۳
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۵:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors
۱
۱
Shanghai Sipg
Finished
۱۴:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Group F
Ghana
۲
۲
Benin
Finished
۰۰:۳۰
International
CONCACAF Gold Cup, Group C
Jamaica
۱
۱
Curacao
Finished
۰۴:۳۰
Honduras
۴
۰
EL Salvador
Finished
۰۷:۰۰
Japan
J. League Cup, Playoffs
Gamba Osaka
۰
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۴:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۱
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۲
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۱
۰
Nagoya Grampus
Finished
۱۴:۳۰
Latvia
Virsliga
Riga FC
-
-
FK Jelgava
inprogress
۲۱:۳۰
BFC Daugavpils
-
-
FS Metta/Lu
inprogress
۲۱:۱۵
International Clubs
Club Friendly Games
SK Slavia Prague
-
-
SK Dynamo Ceske Budejovice
inprogress
۲۱:۰۰
FC Wacker Innsbruck
۱
۴
VfB Stuttgart
Finished
۲۰:۳۰
FK Teplice
۴
۱
Bischofswerdaer FV 1908
Finished
۲۰:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۳
۰
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
Finished
۱۹:۳۰
FC Zurich
۴
۰
FC Wil 1900
Finished
۱۳:۳۰
TSV 1860 Munich
-
-
FC Basel 1893
inprogress
۲۱:۳۰
RWD Molenbeek 47
-
-
Cercle Brugge
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
GKS Katowice
۰
۰
GKS Tychy
Finished
۱۳:۳۰
FK Rostov
۲
۰
FC Spartak Moscow
Finished
۲۰:۳۰
1 FC Lokomotive Leipzig
-
-
FC Erzgebirge Aue
inprogress
۲۱:۰۰
KS Gornik Zabrze
۲
۱
MFK Karvina
Finished
۱۳:۰۰
Elana Torun
۳
۳
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۳:۳۰
Korona Kielce
۱
۰
Stal Mielec
Finished
۱۹:۳۰
SV Sandhausen
۲
۱
Fc-Astoria Walldorf
Finished
۲۰:۳۰
Spartak Trnava FC
۳
۳
MFK Skalica
Finished
۱۹:۳۰
Wisla Krakow
-
-
Radomiak Radom
inprogress
۲۱:۰۰
FK Dukla Prague
۲
۲
FK Usti Nad Labem
Finished
۱۳:۳۰
Odra Opole
۴
۱
Miedz Legnica
Finished
۱۴:۰۰
Republican FC Akhmat Grozny
۵
۱
FC Dac 1904 Dunajska Streda
Finished
۱۹:۳۰
FK Jablonec
۴
۱
FK Pardubice
Finished
۱۸:۳۰
FC Luzern
-
-
FC Winterthur
inprogress
۲۱:۰۰
AFC Astra Giurgiu
۱
۲
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۴:۳۰
Crusaders FC
-
-
Motherwell FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Grasshopper Club Zurich
۳
۲
FC Rapperswil Jona
Finished
۲۰:۳۰
KKS Lech Poznan
-
-
Broendby IF
inprogress
۲۱:۳۰
Gornik Leczna
۱
۲
MKS Znicz Pruszkow
Finished
۱۳:۳۰
SKF Sered
۷
۲
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۸:۳۰
KSK Heist
-
-
Royal Antwerp FC
inprogress
۲۲:۰۰
SK Sigma Olomouc
۱
۰
FC Hradec Kralove
Finished
۱۹:۳۰
GKS Jastrzebie
۲
۱
SFC Opava
Finished
۱۹:۳۰
ND Dravinja
۰
۱۰
NK Maribor
Finished
۲۰:۳۰
PFC Slavia Sofia
-
-
PFC Chernomorets Pomorie
Finished
۲۰:۰۰
KS Lechia Gdansk
۰
۳
Hapoel Beer Sheva FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Krasnodar-2
-
-
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Finished
۱۹:۳۰
Borussia Dortmund II
-
-
SC Preussen 06 Munster
inprogress
۲۱:۰۰
TSV Schott Mainz
-
-
Spvgg Eltville
inprogress
۲۲:۰۰
Pajde Mohlin
-
-
Canberra FC
Finished
۱۹:۰۰
FC Chertanovo Moscow
۷
۰
Sheffield FC
Finished
۱۹:۳۰
Ludogorets Razgrad B
-
-
PFC Spartak Varna
Finished
۱۹:۳۰
NK Domzale
-
-
NK Lokomotiva Zagreb
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
-
-
Botev Galabovo
Finished
۲۰:۰۰
TSV Hartberg
۱
۱
FC Pyunik Yerevan
Finished
۲۰:۳۰
ETO FC Gyor
۰
۴
AS Trencin
Finished
۲۰:۳۰
RCS Brainois
۰
۵
Standard Liege
Finished
۲۰:۳۰
SKV Rot Weiss Darmstadt
-
-
SV Darmstadt 98
inprogress
۲۱:۰۰
VfB Gunnigfeld
-
-
SG Wattenscheid 09
inprogress
۲۱:۳۰
FC Unterfohring 1927
-
-
FC Deisenhofen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SFC Desna Chernihiv
-
-
Cherkashchyna-akademiya Bilozirya
Finished
۱۹:۳۰
FC Vitosha Bistrica
۰
۱
PFK Botev Plovdiv
Finished
۱۹:۳۰
FC Roskilde
۱
۲
Naestved BK
Finished
۲۰:۰۰
FC Oleksandriya
۳
۴
Krefelder FC Uerdingen 05
Finished
۲۰:۳۰
Ferencvarosi TC
-
-
Red Bull Brasil
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
KSKV Zwevezele
-
-
KV Oostende
inprogress
۲۱:۳۰
KFC Eppegem
-
-
KV Mechelen
inprogress
۲۲:۳۰
CS Gaz Metan Medias
-
-
CF Algeciras
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
International
Africa Cup of Nations, Group A
Uganda
-
-
Zimbabwe
inprogress
۲۱:۳۰
International Clubs
AFC Cup, Group I
Hang Yuen
۱
۱
Wofoo Tai PO
Finished
۱۶:۳۰
Kitchee SC
۱
۰
April Twenty-Five
Finished
۱۶:۳۰
Norway
NM Cup
Rosenborg BK
-
-
Aalesunds FK
inprogress
۲۲:۳۰
FK Haugesund
-
-
Stroemmen IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Kfum Oslo
۲
۱
Tromsdalen Uil
Finished
۲۰:۳۰
Viking FK
۵
۲
Stabaek
Finished
۲۰:۳۰
Fram Larvik
۳
۱
Baerum
Finished
۲۰:۳۰
Ranheim
۴
۰
SK Brann
Finished
۲۰:۳۰
Kongsvinger IL Fotball
۰
۳
Mjondalen
Finished
۲۰:۳۰
Kristiansund BK
-
-
Odds BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
International Clubs
AFC Cup, Group E
Minerva Punjab
۰
۱
Abahani Limited Dhaka
Finished
۱۵:۰۰
Manang Marshyangdi
۲
۳
Chennaiyin FC
Finished
۱۵:۰۰
Belarus
Cup
FC Granit Mikashevichi
۰
۲
Dinamo Minsk
Finished
۲۰:۳۰
Sputnik Rechica
۲
۵
BATE Borisov
Finished
۲۰:۰۰
FC Smolevichi
۰
۲
Shakhter Soligorsk
Finished
۱۹:۳۰
FC Slonim
۱
۳
FC Vitebsk
Finished
۱۹:۰۰
Dissolved IN 2016 (fc Rechitsa-2014)
-
-
BATE Borisov
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
International Youth
U20 Friendly Games, Women
El Salvador
۱
۲
Guatemala
Finished
۰۲:۰۰
International Clubs
AFC Cup, Group D
FK Istiklol
۱
۱
Altyn Asyr FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Dordoi Bishkek
۳
۰
FC Khujand
Finished
۱۸:۳۰
International Clubs
AFC Cup, Knockout stage
PSM Makassar
۲
۱
Becamex Binh Duong
Finished
۱۳:۰۰
Malaysia
Super League
Kedah
۳
۲
Petaling Jaya City FC
Finished
۱۷:۳۰
Melaka United FC
۱
۲
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۷:۳۰
Terengganu FA
۳
۱
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
U20 Paulista 1st Division
EC Sao Bento SP
-
-
SAO Paulo FC SP
inprogress
۲۲:۳۰
EC Sao Bernardo SP
-
-
SC Corinthians SP
inprogress
۲۲:۳۰
Russia
Privolzhye Cup
Shor-14-volga
۱
۲
Academiya Konopleva-primorskiy
Finished
۱۵:۳۰
Sokol Saratov B
-
-
Khimik Dzerzhinsk
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Fc Syzran-2003-sshor-2
-
-
Lada Dimitrovgrad
Finished
۱۷:۳۰
Uor-sshor-druzhba - Yoshkar-ola
-
-
Khimik Avgust Vurnari
Finished
۱۹:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 3
Herto
-
-
Riihimaen Palloseura
inprogress
۲۰:۴۵
Russia
Zone Golden Ring
Shinnik-M Yaroslavl
۳
۰
Tekstilschik-m Ivanovo
Finished
۱۶:۳۰
Fakel Kirov
-
-
Sshor Volga Tver Region
Finished
۱۸:۳۰
FC Cherepovets
-
-
Spartak Kostroma
Finished
۱۹:۳۰
Torpedo-M Sdysshor Vladimir
-
-
Agat Gavrilov-yam
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Rwanda
Peace Cup
AS Kigali
-
-
Rayon Sports FC
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Division 2, Sodra Svealand
Huddinge IF
-
-
Newroz FC
inprogress
۲۱:۳۰
Indonesia
Liga 2
Persiba Balikpapan
۳
۰
Persis Solo
Finished
۱۶:۰۰
Persik Kediri
۱
۱
Martapura FC
Finished
۱۳:۰۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 1
FC Finnkurd
-
-
HPS
inprogress
۲۰:۴۵
Norway
3rd Division, Group 2
Lyn Toppfotball
-
-
Frigg
inprogress
۲۱:۳۰
Macao
1st Division
Hang Sai SC
۲
۱
Macao
Finished
۱۵:۳۵
Cheng Fung
-
-
Tim Iec
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Brasileiro
SC Recife PE
-
-
SE Palmeiras SP
inprogress
۲۲:۳۰
CR Vasco DA Gama RJ
-
-
SC Internacional RS
inprogress
۲۲:۳۰
America FC MG
-
-
Chapecoense SC
inprogress
۲۲:۳۰
Botafogo FR RJ
-
-
Atletico Mineiro MG
inprogress
۲۲:۳۰
AA Ponte Preta SP
-
-
Gremio RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uruguay
U19 League
Liverpool Montevideo
-
-
Defensor Sporting
Finished
۱۹:۳۰
Club Nacional de Football Montevideo
-
-
CA Bella Vista
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Sweden
Division 2, Vastra Gotaland
IS Halmia
-
-
Ängelholms FF
inprogress
۲۱:۳۰
Finland
U20 SM
IF Gnistan
-
-
FC Honka
Finished
۲۰:۴۵
KaaPo
-
-
TPS Turku
Finished
۲۰:۰۰
Norway
1st Division, Women
Honefoss BK
-
-
Grand Bodo
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Vojvodina
CSK Pivara Celarevo
-
-
Fk Vojvodina 1928 Perlez
Finished
۲۰:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Chikhura Sachkhere
۴
۱
FC Dila Gori
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Saint Petersburg Cup
Algoritm
-
-
Spbpu
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
Zone SFD/NCFD
Fc Dynamo Dagestan Anzhi
-
-
Vainakh Argun
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
FK Sergiev Posad
-
-
Legion Ivanteyevka
Finished
۱۹:۳۰
Saturn 2 Ramenskoe
-
-
Uor-5 Egorievsk
Finished
۱۹:۳۰
Prialit
-
-
FC Lubertsi
Finished
۱۹:۳۰
FC Znamya Noginsk
-
-
SOK Keramik
inprogress
۱۹:۳۰
FC Dolgoprudny-2
-
-
FC Istra
inprogress
۱۹:۳۰
FK Serpukhov
-
-
Lobnya
inprogress
۱۹:۳۰
FC Metallist-Korolev
-
-
Vityaz Podolsk
Finished
۱۹:۳۰
Olimp Moscow
-
-
Peresvet Domodedovo
Finished
۲۰:۳۰
Poland
Pucharu Polski Podkarpacki ZPN
Unia Skierniewice
-
-
Lechia Tomaszow Mazowiecki
inprogress
۲۰:۰۰
Lithuania
LFF Cup
Futbolo Akademija Siauliai
۱
۱
FK Panevezys
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
U20 Carioca, Serie A
Fluminense FC RJ
-
-
Madureira RJ
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Parnu Jalgpalliklubi
-
-
Keila JK
Finished
۲۰:۳۰
Sweden Amateur
3 Division
Landvetter IS
-
-
Dalen/Krokslatt FF
inprogress
۲۱:۳۰
Hanvikens Sk
-
-
Hargs Bk
inprogress
۲۲:۳۰
Russia
Stavropol Krai Championship
Elektroavtomatika Stavropol
-
-
Uor Stavropol
Finished
۱۹:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
FSV Gutersloh
-
-
VfL Bochum
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division Tampere
FC Ilves-Kissat
-
-
FJK Forssa
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
4 deild, Group D
Kongarnir
-
-
Knattspyrnufelagid Asvellir
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Australia
Gold Coast Midweek Metro South
Surfers Paradise 2
-
-
Coomera Colts SC
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Australia
Elaine Watson Cup, Women
The Lakes
-
-
North Brisbane Bwpl
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Russia
Zone Ural/Western Siberia
FC Zvezda Perm
-
-
Tyumen-D
inprogress
۱۷:۳۰
Ukraine
Vyscha League Poltava Region
Invasport Poltava
-
-
Sc Poltava
inprogress
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Zaporizhya Region
Melitopolskaya Chereshnya
-
-
Tavriya-Skif Rozdol
inprogress
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Lviv Region
FC Sokil Borshchovychi
-
-
Galychyna
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
Saint Petersburg Higher League
Neva Legirus
-
-
Std Petrovich
inprogress
۲۲:۱۵
Brazil
Copa Rio de Profissionais
Audax Rio RJ
-
-
Perolas Negras Rj
inprogress
۲۲:۳۰
Northern Ireland
Premier League, Women
Derry City Ladies
-
-
Cliftonville LFC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Linfield Ladies
-
-
Crusaders Strikers
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ireland
Leinster Senior Cup
Sheriff YC
-
-
Drogheda United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵